Zapraszamy na „IV Podkarpacki mityng sportowy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną”

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Podkarpackim mityngu sportowym dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, który odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w Jarosławiu. Jest to wyjątkowa okazja do pokazania swoich umiejętności sportowych, rywalizacji z innymi zawodnikami i zawodniczkami oraz integracji ze środowiskiem lekkoatletycznym.

Mityng jest organizowany przez Przedsiębiorstwo Społeczne OMNES sp. z o.o. we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu. Udział w nim jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób z niepełnosprawnością intelektualną, które spełniają kryteria kwalifikacyjne. Szczegóły zawodów, zasady rywalizacji oraz dyscypliny określone zostały w załączonym regulaminie.

Aby zapisać się na mityng, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który również znajduje się w załączonym regulaminie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 czerwca 2024 roku. Po tym terminie zostanie ogłoszona lista startowa i harmonogram zawodów.

Zawody lekkoatletyczne rozgrywane w ramach mityngu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do poznania innych pasjonatów lekkoatletyki, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne nagrody i miłą atmosferę. Nie zwlekajcie i zapiszcie się już dziś!

Regulamin Mityngu_2024